3 hodnocení

BRUBECK KUKLA ACCESSORIES

Funkční kukla, univerzální použití, skvělý materiál: 62% polyamid, 36% polypropylen, 2% elastan, KM00010A

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Dodání 1-7 dní Zvolte variantu
Kód: KM00010A_XS_BLACK KM00010A_S/M_BLACK KM00010A_L/XL_BLACK KM00010A_S/M_WHITE KM00010A_L/XL_WHITE Zvolte variantu
Značka: Brubeck
679 Kč 561,16 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky

Unisex kukla z kolekce ACCESSORIES je vyrobena z kvalitních syntetických materiálů, které zaručují dokonalou tepelnou ochranu obličeje a krku. Kombinací funkčních polyamid-polypropylenových vláken jsme získali pleteninu s dvouvrstvou strukturou, která poskytuje efekt rychlého přenosu vlhkosti na povrch kukly. Díky bezešvé konstrukci je kukla pohodlná a velmi dobře padne např. pod helmu, netlačí a nezanechává stopy. Dokonale se přizpůsobí tvaru hlavy. Kukla chrání před chladem a větrem a zároveň zajišťuje dostatečné větrání, pomáhá udržovat a regulovat vlastní mikroklima pokožky. Prodloužené přední a zadní části kukly jsou navrženy tak, aby poskytovaly dodatečnou ochranu krku a zátylku.

Určení Unisex
Barva Černá, Bílá
Velikost XS-L/XL
Materiál 62% polyamid, 36% polypropylen, 2% elastan

Brubeck patří již delší dobu k největším evropským výrobcům bezešvého termoprádla. Výrobky Brubecku můžete potkat po celém světě ve všech klimatických pásech. Důvodem je, že i navenek obyčejnému polyamidu nebo polyesteru umí v Brubecku dodat speciálním zpracováním skvělé termoregulační vlastnosti.

Brubeck jako jeden z mála výrobců umí propojit vlastnosti dvou samostatných vláken v jeden funkční materiál. Nejedná se vždy jen o kombinaci syntetika/syntetika. V Brubecku se totiž nespokojili jen s výrobou ze syntetických vláken, a proto obohatili svoji kolekci o výrobky z přírodních vláken (hlavně z merino vlny). Umí dokonce propojit, a tím využít, vlastnosti syntetického vlákna a přírodního v jeden výrobek.

Všechny výrobky jsou velice jemné a příjemné, a to i přesto, že se jedná vždy o dvouvrstvý materiál. Zároveň si materiál zachovává dlouho svoji pevnost a pružnost. Merino vlnu Brubeck odebírá jen z osvědčených farem, v kterých se chovají ke zvířatům šetrně a mají tu nejjemnější a nejkvalitnější vlnu.

Dodnes se v Brubecku vyrábí některé na výrobu složitější produkty (hlavně trička, spodní prádlo) pro největší evropské značky zabývající se výrobou termoprádla. To je důkaz, že Brubeck je ohledně zpracování opravdu evropská třída. Veškeré výrobky jsou antibakteriální a nezpůsobují alergie. Po celém světě si Brubeck nemohou vynachválit jak vrcholoví sportovci, tak všichni, co mají rádi aktivní pohyb. Díky nim je Brubeck tak oblíbený.

 

3