1 hodnocení

ATTIQ ČEPICE CITY JUNGLE - GREY

Pletená čepice, do města i do přírody, hřeje a je příjemná na hlavě, klasický střih i barva 

Dodání 1-7 dní
Kód: 9863
Značka: Attiq
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Kategorie: Čepice
Záruka: 2 roky

Čepice ATTIQ CITY JUNGLE je dokonalým doplňkem pro ty, kteří se chystají na zimní dobrodružství, a to jak na horách, při lyžování, skialpech nebo toulkách po městě nebo během procházek se psem například v lese. Tato vlněná čepice nabízí mnoho výhod, které ji řadí mezi nejžádanější kousky v zimním šatníku.

Vlna je známá svou schopností vynikající izolace, což zajišťuje, že hlava zůstane chráněná před chladem. Akrylový materiál na vnější straně čepice dává čepici měkkost a usnadňuje jeho čištění a údržbu. Polyamid navíc pomáhá efektivně odvádět vlhkost.

Čepice ATTIQ CITY JUNGLE je nejen stylovým doplňkem, ale také výborným spojením tepla, odvodu vlhkosti a pohodlí, což ji činí ideální volbou pro zimní dobrodružství na horách nebo v městském prostředí.

  • zimní čepice s univerzálním využitím v městském i sportovním stylu
  • dokonale vybraná termoaktivní vlákna, která chrání před chladem
  • vlna zahřeje, akryl podporuje tepelnou izolaci a usnadňuje údržbu čepice, polyamid pomáhá odvádět vlhkost
  • Univerzální velikost
  • rozměry: šířka 21 cm (bez natažení), 26 cm výška 
  • složení: 70% akryl, 15% polyamid, 15% vlna
  • prát na 30 stupňů. C v programu ručního mytí
  • vyrobena v Evropské Unii společností ATTIQ

attiq

Attiq je rodinná firma tvořena mladými, kreativními lidmi s láskou pro sport. Nabízí produkty především pro běh, cyklistiku, skialpy a turistiku. Výroba sportovního oblečení je její vášní, díky které jsou jedineční. S uspokojením sledujeme, jak si značka ATTIQ získává mezi zákazníky stále větší uznání a důvěru. Pro úspěch ATTIQ pracuje tým talentovaných a zkušených lidí plných energie, který se při výrobě zaměřuje na kvalitní technologie a funkčnost oblečení. Díky neustálému kontaktu s nejlepšími evropskými výrobci materiálů zavádí nejnovější technologická řešení a vyrábí módní, vysoce kvalitní oblečení pro rekreační sportovce i profesionály.

1